درباره ما

با ما بیشتر آشنا شوید

معرفی شرکت بازرگانی روشا سپهر اسپادان

شرکت بازرگانی روشا سپهر اسپادان با هدف تأمین و تدارک قطعات و تجهیزات مورد نیاز در صنایع مختلف کشور از جمله صنعت فولاد، نفت، گاز، پتروشیمی و سیمان تأسیس گردیده و با تکیه بر دانش فنی، تخصص و تجربه هیئت مؤسس توانسته است موارد متعددی را بدون هیچگونه محدودیتی از برندهای اصلی و مد نظر مشتریان به صورت کاملاً منطبق بر نقشه ها و اسناد فنی کارخانه خریداری و در چارچوب زمانی مطلوب تحویل نماید. حوزه تأمین این شرکت عبارتست از:

 

بدلیل وجود تحریم ها و شدت بیشتر آن در سال های اخیر، شرکت بازرگانی روشا سپهر اسپادان، کلیه فعالیت های بازرگانی و تأمین خود را با همکاری و مشارکت شرکت های مستقر در چین و هنگ کنگ انجام می دهد که در این راستا، تمامی مراحل از مذاکره با فروشندگان و سازندگان اصلی (اروپائی و امریکائی) تا پرداخت و حمل و تحویل به صورت کاملاً تضمین شده انجام می گردد.

همچنین مطابق با درخواست کارفرمایان محترم، بازرسی شخص ثالث توسط شرکت های معتبر بین المللی در محل ساخت کالا انجام و گواهی بازرسی به همراه سایر مدارک حمل تحویل می گردد.

ما مفتخریم که در سال های اخیر توانسته ایم با موفقیت و با انعقاد قرارداد با شرکت های معتبر ایرانی، اقلام مورد نیاز ایشان را تأمین و تحویل نمائیم. برخی از مشتریان بالقوه ما عبارتند از: شرکت فولاد هرمزگان جنوب، شرکت پلی اکریل ایران، دانشگاه صنعتی مالک اشتر، شرکت آهن و فولاد ارفع، شرکت پشتیبانی کالای نفت تهران، شرکت گاز فجر جم.    

همکاران تجاری ما:

TAS TECHNOLOGY COMPANY LIMITED

Room 610, 6th Floor, Xusheng Research & Development Building, Yintian, Xixiang, Baoan District, Shenzhen City, Post Code: 518102, CHINA

SHENZHEN 0086 TECHNOLOGY CO. LTD.

Shenzhen Longhua New District, Waves Street, AnHongJi Technology Building 1202, CHINA

YASPRO ELECTRONICS (SHANGHAI) CO. LTD.

Block 7, No. 328, Hengyong Road, Shanghai, CHINA

 

 

اعضای هیئت مدیره:

محسن عابدی (مدیرعامل و عضو هیئت مدیره)  – رزومه و تصویر شخص متعاقبا ارسال می گردد.

پریس مختاری (رئیس هیئت مدیره) – رزومه و تصویر شخص متعاقبا ارسال می گردد.

 

بیانیه مأموریت و چشم انداز:

بیانیه مأموریت شرکت:

شرکت بازرگانی روشا سپهر اسپادان، با تکیه بر تجربیات ارزشمند گذشته و با رویکرد کسب اطلاعات جدید از بازار و تجزیه و تحلیل آنها، به تأمین قطعات و تجهیزات مورد نیاز در صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، فولاد، پتروشیمی و سیمان پرداخته، و با تحویل به موقع این اقلام به مشتریان هدف، برای ذینفعان ارزش آفرینی می­ نماید. این شرکت با فراهم نمودن فضای کاری مطلوب و پویا برای کارکنان، برای رشد و سودآوری سازمانی تلاش می­ کند.

چشم انداز شرکت:

شرکت بازرگانی روشا سپهر اسپادان دارای دفتر بازرگانی تأمین کالا در هنگ کنگ می باشد. امید است در آینده ای نزدیک به شمار مشتریان افزوده و این با اخذ رضایت نامه های مختلف از کارفرمایان و مشتریان، به عنوان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان کالا در ایران شناخته شود. 

 

نیاز به مشاوره دارید ؟

با ما تماس بگیرید